Kruszywa, przewozy kolejowe, spedycja, tabor kolejowy, naprawa taboru


Kolejowe przewozy towarowe

Najprościej definiując, transport kolejowy to przewóz ładunków za pomocą odpowiednich środków, takich jak lokomotywy oraz wagony z wykorzystaniem infrastruktury kolejowej.  Ten rodzaj transportu jest wciąż jednym z najtańszych i najbardziej popularnych środków transportu surowców oraz gotowych produktów masowych.

Przesyłki całopociągowe

Landpol Plus organizuje przewozy towarowe całopociągowe, wykorzystując  własny tabor kolejowy. Logistyka transportu kolejowego polega na optymalizacji kosztów oraz czasu przewozu, tak by spełnić wszystkie wymagania kontrahenta. Dlatego też wybieramy najlepsze rozwiązania i proponujemy korzystne warunki. Zapewniamy wiele specjalistycznych wagonów kolejowych do transportu różnego typu towarów. Dostarczmy przesyłki całopociągowe na terenie całego kraju. Usługę wyceniamy każdorazowo, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty zlecenia. Gwarantujemy bezpieczeństwo transportu oraz zapewniamy dostarczenie towarów zgodnie z określonym w umowie harmonogramem.

Specjalizujemy się w transporcie kruszyw kolejowych, budowlanych i drogowych. Oferujemy transport węgla oraz paliw płynnych dostosowanymi do tego wagonami i cysternami. Podejmujemy się organizacji przewozów również z wykorzystaniem wagonów klienta.